VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Společnost Podané ruce o. p. s., Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji vypisuje výběrové řízení na místo: Terapeut/Terapeutka

Náplň práce:

  • pestrá terapeutická a poradenská práce – individuální terapie a poradenství, skupinová terapie, rodinná terapie atd.
  • cílová skupina – lidé ohroženými užíváním nealkoholových drog, alkoholu, gamblerstvím, jejich partnerům, rodinám a blízkému sociálnímu okolí

Požadujeme:

  • VŠ v oboru psychologie, sociální práce, pedagogika nebo adiktologie
  • psychoterapeutický výcvik (min. započatý)
  • samostatnost i schopnost týmové práce
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhody:

  • základní orientace v oblasti závislostního chování

Nabízíme:

  • práce na HPP (Nabízíme úvazek ve výši 1,0) možnost dalšího vzdělávání v oboru, školení, stáží a profesního růstu
  • smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • zajímavou a kreativní práci s možností seberealizace
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • práci pod týmovou i individuální supervizí
  • místo výkonu práce v centru Brna, příp. v dalších městech Jihomoravského kraje
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • odpovídající finanční ohodnocení v rámci 12. platové třídy dle nařízení vlády č. 304/2014
  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

Uzávěrka přihlášek: 8. 8. 2018

Plánovaný termín pohovorů: přelom srpen/září 2018

Plánovaný nástup: září – listopad 2018

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: zachovaly@podaneruce.cz. V motivačním dopise nezapomeňte osvětlit, proč Vás naše pracovní nabídka zaujala, jak o práci terapeuta přemýšlíte a z jakého důvodu je pro Vás zajímavé dělat právě terapeutickou práci.

Více informací o naší činnosti naleznete na stránkách http://terapiejmk.podaneruce.cz/.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.