VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Společnost Podané ruce o.p.s., Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici:

TERAPEUT/KA

Požadujeme

  • VŠ v oboru sociální práce, pedagogika nebo adiktologie plus započatý psychoterapeutický výcvik (absolvovaná alespoň sebezkušenostní část),
  • nebo VŠ v oboru psychologie (započatý psychoterapeutický výcvik výhodou),
  • dlouhodobá spolupráce,
  • trestní bezúhonnost,
  • orientace v oblasti závislostního chování,
  • pracovní působnost v Olomouckém kraji – Olomouc,
  • osobnostní zralost, selský rozum, schopnost práce v týmu i samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zvládání stresových situací, chuť se vzdělávat a růst jako terapeut,
  • ŘP skupiny B,
  • praxe v oboru vítána, další vzdělání a znalost AJ výhodou.
  • Rozšiřujeme tým o nové kolegy, takže hledáme zejména lidi přátelské, protože takový je i náš kolektiv.

Pracovní náplň

  • Dlouhodobá terapeutická a poradenská práce s lidmi závislými na hazardním hraní, s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami.
  • Poradenství, individuální a skupinovou terapie.
  • Sekundárně pracujeme také s uživateli nealkoholových drog a jejich blízkými.

Nabízíme

  • Částečný úvazek 0,5. Výše úvazku je k jednání.
  • Práce na dobu určitou do konce dubna 2019 s předpokládanou možností prodloužení.
  • Mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání (10 700 až 12 000 hrubá mzda při úvazku 0,5).
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, školení, stáže a supervize.
  • Týden dovolené navíc.
  • Zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace.

Nástup: Předpokládaný termín - září 2018

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 15.8.2018 na adresu asistentka@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy uveďte prosím „Terapeut/ka CKP Olomouc“. Vybraní uchazeči budou 17.8.2018 pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat 22.8.2018.

V motivačním dopise uveďte, kromě čehokoli, co považujete za důležité sdělit, proč jste se stal/a nebo chcete stát terapeutem? Jakým terapeutickým směrem a stylem práce se zabýváte nebo chcete zabývat a proč? Jaké jsou vaše závislosti a jak s nimi nakládáte (pouze do míry, do které jste ochotni se podělit)? Čemu jste se věnovali v diplomové práci a s jakým výsledkem?

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.

Společnost Podané ruce o. p. s. Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji Dolní náměstí 2, 779 00 Olomouc

www.podaneruce.cz